


Silhouette-säilytyspurkki, 0,7 L
Silhouette-säilytyspurkki, 0,7 L
Eva Solon puhallettu säilytyspurkki, joka koristaa mitä tahansa keittiötä samalla, kun se on kätevä säilytysratkaisu. Silhouette-säilytyspurkki sopii erinomaisesti ruoan, kuten pähkinöiden ja murojen, säilyttämiseen. Savulasi suojaa auringonvalolta, jottei se vaikuttaisi sisällön makuun ja väriin. Silhouettesta on saatavana neljä eri kokoa: 0,7 L, 1 L, 1,5 L ja 2 L.
Voit yhdistää useita kokoja ja säilyttää runsaasti ruokaa, mikä toimii myös koristeena keittiön hyllyllä. Lasilla on pohjoismainen ilme, jota täydentää kantena toimiva nahkahihnalla kiinnitetty öljytty puu. Tämä yhdistettynä lasin tummaan väriin on maalaismaisen ja toimivan näköinen.
- Rustiikkisen pohjoismainen muotoilu
- Kaunis ja kätevä säilytysratkaisu
- Suojaa ruokaa auringonvalolta
Lisätietoa Silhouette-säilytyspurkki, 0,7 L
- Tuotemerkki: Eva solo
- Sarja: Silhouette
- Kategoria: Säilytys
- Tuotenumero40416
- Toimittajan tuotenumero: 591501
- Kapasiteetti: 0,7 litraa
- Väri: Lasi ja puu
- Materiaali: Lasi ja tammi
- Paino:0.7 kg
Ioannis
4 vuotta sitten
Tyylikäs ja toiminnallinen säilytysastia, olen ostanut useita, koska ne ovat täydellisiä kahvipapujen ja pähkinöiden säilyttämiseen. Ja todella kauniita katsella, silikonikansi luo hieman painetta ja on helppo puhdistaa, jos se tarvitsee puhdistusta.