





Leivänpaahdin 2 viipaleelle
Leivänpaahdin 2 viipaleelle
Tässä leivänpaahtimessa on seitsemän paahtoasetusta, joista voit valita haluamasi. Siinä on jopa lämpimänä pito -toiminto, joka pitää paahtoleivän lämpimänä jopa kolme minuuttia.
Sulatustoiminto sulattaa leivän varovasti. Voit myös käyttää bagel-toimintoa rinkeleille ja muffinsseille. Siinä leipä paahdetaan sisältä ja lämmitetään ulkopuolelta. Kone on kestävä, vakaa ja valmistettu metallista.
- Seitsemän eri asetusta
- Keep-warm-toiminto
- Kestävä metallirakenne
Lisätietoa Leivänpaahdin 2 viipaleelle
- Tuotemerkki: Kitchenaid
- Kategoria: Leivänpaahtimet
- Tuotenumero6844
- Toimittajan tuotenumero: 5KMT221EAC
- Väri: Kerma
- Murualusta: Ei
- Teho: 1100 wattia
- Verkko: Ei
- Takuu: 2 vuotta
- Lämpimänäpitotoiminto: Joo
- Materiaali: Metalli
- Palojen lukumäärä: 2
- Asetusten määrä: 7
- Pysäytystoiminto: Kyllä
- Sulatustoiminto: Kyllä
- Lämpimänäpitotoiminto: Joo
- Leveys:28.6 cm
- Korkeus:21 cm
- Syvyys:18.4 cm
- Paino:3 kg
Tiina
vuosi sitten
Monipuoliset toiminnot. Ainoa pieni miinus paahtamisen loppumisen äänimerkistä. En vielä ole keksinyt, saako äänen pois päältä.
Emelie Linnea Beatrice
vuosi sitten
Olen erittäin tyytyväinen tähän leivänpaahdin. Superhyvä ja kaunis!
Elin
vuosi sitten
Olemme käyttäneet sitä juuri vuoden ja se on juuri mennyt rikki. Emme ole käyttäneet sitä epänormaalisti tai erityisen paljon. Jotain silloin tällöin. Nyt lämpö ei enää toimi. Se on kallis tuote, jonka pitäisi kestää pidempään.
Mona
vuosi sitten
Täydellinen paahtoleipä. Ilo käyttää sitä. Mona M.
VIRVE
vuosi sitten
Tyylikäs ja monikäyttöinen paahdin. Isommatkin hampurilais/hodarisämpylät mahtuu sisään. Valmis tuote kulkee 'hissillä' eikä rämähdä ilmaan kuten monissa muissa. Itsellä ollut vuosia käytössä, nyt ostin tyttärelle lahjaksi.
Helene
vuosi sitten
Pieni hetki luksusta ja zen-tilaa aamulla. Leivänpaahdin ylitti korkeat odotukseni. Nopea ja hiljainen, helppo ymmärtää ja kullanruskeat viipaleet joka kerta. Huippu.
Monica
2 vuotta sitten
Täydellisesti paistetut bagelit joka kerta. Erinomainen paahtamiseen (se on pakattava leivinpaperiin, jotta sulanut juusto ei valu alas) mutta sitten se on valmis käytettäväksi. Suositellaan!
Fanny
2 vuotta sitten
Niin hieno paahtoleipä!!! Tuntuu todella huipputekniseltä ja hienolta
Bang-Orn
2 vuotta sitten
Erittäin tyytyväinen! Toimii erinomaisesti!
Carolin
2 vuotta sitten
Erittäin tyytyväinen, sama väri kuin kauniissa keittiökaapeissani. Toimii erinomaisesti, erityisesti paksummilla leipäviipaleilla. Olen myös paahdannut amerikkalaisia pannukakkuja siinä ja saanut hyviä tuloksia!